O Nas

O naszym wydawnictwie

Wydawnictwo Bajdula powstało w 2017 roku. Narodziło się z uśmiechu i energii.

Udział w spotkaniach autorskich, na wielu imprezach typu Targi Książki czy literackie spotkania z producentami oraz przyjaźń i akceptacja naszych Czytelników dały nam odwagę i rozpaliły – już i tak ogromną – wyobraźnię. Jesteśmy wdzięczni.

Iwona Oleksiuk. Autorka – od scenariuszy przez bajki po kryminał, fantasy, obyczaj. Redakcja i korekta. 11 lat w ogólnopolskim magazynie „Perkusista”. Głos w studio. Reżyseria, obsada, koordynacja projektów Ministerstwa Uśmiechu Enkaustyka.

Adam Fitas. Producent muzyczny. Skład książek, projekty graficzne. Fotografia. Głos w studio. Autor piosenek i udźwiękowienia w projektach Ministerstwa Uśmiechu.

Sprawdź co mówią nasi klienci

Nasi klienci są w pełni zadowoleni z zakupu naszych książek.
To dla nas niesamowicie budujące i inspirujące! 

Wspaniałe wykonanie

Cieszę się, że przypadkiem trafiłam na książki wydawnictwa Bajdula. Oprócz kolorowych i ciekawych ilustracji, dzieci słuchają treści z zachwytem.
Marianka Szcześniak

Polecam gorąco!

Polecam wszystkim rodzicom dla swoich małych pociech. Książki są dla dziecka w każdym wieku, do snu i wspólnego czytania.
Karolina Jóźwik

Coś dla córki

Zakupiłam od razu dwie sztuki "Samoloty z marzeniami" dla córki i bratanicy. Świetne ilustracje, które uczą nasze dzieci wyobraźni. Polecam
Marta Brzezińska
Lista życzeń 0
Otwórz listę życzeń Kontynuuj zakupy